Переможець чемпіонату України
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 16-02-2017, 13:56
Переглядів: 212

Ще однією золотою медаллю зі змагань високого рівня попов­нив свій вагомий спортивний актив наш земляк, перспективний легкоатлет Олег Миронець із Недобоївців. Чергову перемогу він здобув у чемпіонаті України серед юніорів з легкої атлетики, що відбувся у м.Суми 14–15 лютого.

 
– У бігу на дистанцію 400 метрів Олег посів перше місце, – розповів про успіх вихованця тренер з легкої атлетики Хотинської ДЮСШ Іван Павлюк. – Його також відібрали до юніорської збірної України, що поїде у Мінськ на міжнародну зустріч з легкої атлетики, в якій візьмуть участь команди Франції, Польщі, Литви, Латвії, Естонії, Туреччини, Білорусі.
До речі, це вже не перша перемога Олега Миронця на подібних національних змаганнях. Нагадаємо, торік він здобув «золото» на 400-мет­рівці у чемпіонаті України з легкої атлетики у Кіровограді.
Що ж, пишаємося досягненнями юного земляка, кот­рого називають надією хотинської і буковинської легкої атлетики. Бажаємо спортсмену гідно представити наш край, країну та, звісно, нових перемог!

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/peremozhets-chempionatu-ukrajini/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет