Громада села Зарожани відправила бійцям на схід два буси з найнеобхіднішим
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 17-02-2017, 11:28
Переглядів: 164

Минулого тижня жителі Зарожан болісно попрощалися із односільчанином, учасником бойових дій Леонідом Дергачем. Гірка утрата ще раз нагадала усім про те, наскільки важко хлопцям на передовій і якою важливою є підтримка  земляків.
У селі не залишилося, мабуть, жодної байдужої людини, на прохання підтримати бійців у зоні проведення АТО відреагували практично усі зарожанці й активно відгукнулися на заклик. У стислі терміни знесли кілька тонн продуктів. Зібрана гуманітарна допомога ледь умістилася у два вантажні буси. Навіть під час завантаження сільчани продовжували приносити гостинці для солдат та висловлювали бажання у подальшому підтримувати армію. Тож збір продовжується.

Першу поїздку 5 лютого вдалося організувати завдяки волонтерці Жанні Король з «Волонтерського руху Буковини», вона надала транспорт та взяла на себе витрати на пальне.
Ще одна машина виїхала 8 лютого, допомогли волонтери Кам’янця-Подільського, а пальним забезпечила сільська рада. Разом із водіями-волонтерами «привіт» із Зарожан доставляв і сільський голова Микола Паур.
– Військові неабияк радіють гостям з мирних областей, – розповідає Микола Ярославович. – Для них надзвичайно важливою є небайдужість земляків, цінують кожен прояв уваги. Саме завдяки такій підтримці формується високий бойовий дух армії.
Гуманітарний вантаж, а саме продукти (овочі, фрукти, «закрутки», солодощі, крупи, сало, м’ясо, ковбаси), предмети гігієни, миючі засоби, теплий одяг, шкарпетки, цигарки, теплі ковдри, піч-«буржуйка», бензопила та багато інших необхідних речей розподілили між 72-ю окремою механізованою та 80-ю окремою десантно-штурмовою бригадами під Авдіївкою.
Сільський голова поспілкувався із бійцями Юрієм Балахтарем із Зарожан та Анатолієм Венгером із Клішківців. Хлопці щиро дякували за небайдужість земляків:
– За отриманою «гуманітаркою» ми відчуваємо передусім моральну підтримку, те, що люди розуміють, що тут відбувається, і допомагають, як тільки можуть. Війна ще триває, тому на передовій увага земляків потрібна повсякчас.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/gromada-sela-zarozhani-vidpravila-bijtsyam-na-skhid-dva-busi-z-najneobkhidnishim/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет