Школярі Хотинської ЗОШ №5 займатимуться у реконструйованому спортзалі
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 24-02-2017, 14:15
Переглядів: 390

У Хотинській загальноосвітній школі №5  після капітального ремонту урочисто відкрили спортзал, цієї події чекали майже 10 років. Дотепер дітям на уроки фізкультури доводилося ходити у міську ДЮСШ чи на стадіон, що створювало незручності, займало чимало часу, якого менше залишалося безпосередньо на заняття.

Реалізувати реконструкцію вдалося завдяки плідній співпраці райдержадміністрації, районної та міської рад. Слід зазначити, що вартість ремонтних робіт становить майже 1,5 мільйона гривень. У спортивному залі повністю відремонтовано дах, замінено систему опалення, електромережу та встановлено нові прилади освітлення, виконано усі внутрішні роботи з повною заміною підлоги, вікон та вхідних дверей.

Із районного бюджету на реконструкцію виділили мільйон гривень. Фінансово підтримала і міська рада – з казни міста на це спрямовано 500 тисяч.

З нагоди цієї радісної події в оновленому спортзалі зібралися учні та вчителі школи, представники влади району та міста. Гості прийшли не з порожніми руками – закладу подарували спортивний інвентар, зокрема м’ячі, скакалки, обручі, гантелі та інше.

Учні віддячили концертною програмою з піснями, танцями та віршами, а гості бажали школярам нових успіхів у навчанні та спорті, адже вихованці закладу мають чимало досягнень у гандболі, футболі, легкій атлетиці та боксі. Можливо, саме заняття в оновленому спортзалі сприятимуть тому, що успіхів стане ще більше.


Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/shkolyari-khotinskoji-zosh-No5-zajmatimutsya-u-rekonstrujovanomu-sportzali/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет