«Танцюючий район»
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 27-02-2017, 08:31
Переглядів: 214

   «Танцюючий район»... Саме так називають Хотинщину в області. А все тому, що в нашому районі найбільша на Чернівеччині кількість танцювальних колективів різного спрямування. І в цьому в черговий раз можна було пересвідчитися під час конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття», який днями провели у районному будинку дітей та учнівської молоді.

Конкурс проходив у трьох вікових категоріях: молодша, середня та старша. Загалом, у ньому демонстрували свої вміння 362 учасники із 32 танцювальних колективів навчальних закладів району і будинку дітей та учнівської молоді.
Підтримка вболівальників була неймовірною. Це і батьки з братиками та сестричками, це і бабусі з дідусями, і гості. Вражало розмаїття костюмів конкурсантів, підготовлених турботливими батьками. Стилі виконання також не залишали байдужими глядачів: брейк-данс і фрістайл, модерн і диско та інші. Слід відзначити: у порівнянні з минулими роками рівень підготовки учасників значно зріс, що свідчить про значну популярність сучасного танцю серед молоді. Адже це рух, динаміка, здоров’я, цікаве проведення вільного часу.
Гран-прі та перші місця в усіх вікових категоріях районного конкурсу отримали неодноразові переможці різноманітних хореографічних змагань – зразковий аматорський колектив будинку дітей та учнівської молоді «Топ-данс», керівник Галина Кушнір.
Друге місце між собою розділили танцювальні колективи «Крок вперед» Хотинської ЗОШ  №1 та «Мрія» Хотинської ЗОШ №5 (керівник Віра Тамазликар),  «Флай» Рукшинської ЗОШ (молодша вікова категорія, керівник Лілія Долга) та «Молода кров» Клішковецької ЗОШ (керівник Світлана Бобик). Третє місце посіли: «Натхнення» будинку дітей та учнівської молоді (керівник Лілія Крива), «Флай» Рукшинської  ЗОШ (керівник Лілія Долга, середня вікова категорія), «Весельчата» Колінковецького ЗНЗ (керівник Галина Кушнір), «Росинка» Клішковецької гімназії (керівник Галина Бобик).

Гран-прі від Амадора Лопеса

До речі, нещодавно колектив «Топ-данс» брав участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Зимові візерунки», який проходив у туристичному комплексі «Сонячна долина».  Головою журі конкурсу був відомий хореограф Амадор Лопес.
Усі шість перших місць, в усіх номінаціях зібрали танцюристи «Топ-дансу». А Амадор Лопес від себе особисто вручив гран-прі колективу за високу професійну майстерність у хореографічному мистецтві.
Насамкінець побажаємо цьому колективу перемоги на обласному конкурсі сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття», який відбудеться 25 лютого у м. Чернівці.
Олена Танасійчук, директор районного будинку дітей та учнівської молоді.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/tantsyuyuchij-rajon1/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет