У Хотині відбувся міжнародний турнір із боксу «Кубок гетьманів»
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 14-03-2017, 11:55
Переглядів: 233

Цими вихідними у Хотині за підтримки Хотинської міської ради в черговий раз пройшли змагання з боксу «Кубок гетьманів» . Цього року вони були масовішими, крім того, завдяки гостям з Молдови  – міжнародними. Загалом понад 80 юних спортсменів (1999–2006 р. н.) з Хотина, Чернівців, Кам’янця-Подільського та м. Бричани (Молдова) змагалися у Хотинській  ДЮСШ за першість у «Кубку гетьманів».
Наше місто представляли дев’ятеро вихованців тренера Андрія Наймора. Перше місце хотинській команді у своїй категорії впевнено виборов Василь Булаковський. Його брат В’ячеслав провів на рівних бій із чемпіоном України – представником Кам’янця-Подільського. За рішенням суддів наш боксер став другим, хоча, на думку більшості тренерів та шанувальників цього виду спорту, перевага була на боці В’ячеслава Булаковського.

Друге місце також у Олександра Дворніка, Олександра Вольського, Максима Лєнковського, а третє у Давида Панчука, Богдана Трофіменка, Артема Федосенка.
Кращим боксером турніру став чернівчанин Іван Антонеску, а нагороди «За волю до перемоги» здобули хотинчани Олександр Дворнік та Віктор Рурак.

Уболівали за хотинських боксерів, які демонстрували жагу до перемоги, та привіталивсіх учасників і гостей Хотинський міський голова Микола Головльов та депутат обласної ради Любов Годнюк, яка також вручила спеціальний приз – боксерські рукавички відомого спортивного бренду Василю Булаковському та грошову премію В’ячеславу Булаковському.Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет