Нова художня виставка творчої групи «Арт-Хотин» запрацювала у Вінниці
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 6-04-2017, 12:05
Переглядів: 312

  У Вінницькому регіональному центрі сучасного мистецтва галереї «Арт-Шик» відкрилася нова експозиція митців творчої групи «Арт-Хотин». Це проект «Дилема», який представили троє художників – Валентина Козяр, Михайло та Іван Кириленки – кожен з яких самобутній та особливий, а їхня спільна творчість створює унікальне явище у мистецтві Буковини.

Дилема – потреба вибору між двома можливостями. Прийняття будь-якого рішення – це пошук варіантів, знайдення компромісів. Як розповідають автори виставки, проект «Дилема» охоплює коло етичних питань: сенс нашого буття, свободу та відповідальність. Але це водночас і самовираження митців через емоції і переживання, які змушують глядача замислитись над окремими аспектами життя.

Проект «Дилема» – синтез неповторного колориту, насиченості образів та глибини змісту. Експозиція є своєрідним діалогом із глядачем, адже образи провокують до роздумів щодо певних філософських проблем, занурюють людину в її внутрішній світ, який приховує в собі більше інформації, ніж повсякденне життя. Справжній художній твір розуміється як дещо живе. А це означає, що як глибоко ми б не сприймали художній образ, у ньому завжди лишається дещо незрозуміле та невичерпне, щоразу хвилюючи нас. Саме тому живописні полотна митців не залишають байдужими, єдиний шлях – віддатися емоціям і поринути в їх живу «цивілізацію кольору».

Довідково:

Творча група «Арт-Хотин» – це плеяда митців-новаторів, створена у 2010 році, яка об’єднала творчість художників Буковини: Валентини Козяр, Михайла та його сина Івана Кириленків. Учасники групи самодостатні та визнані майстри. Вони не шукають чорного кота в темній кімнаті і не намагаються винайти колесо. Увібравши традиції кращих українських художніх шкіл (Одеської та Львівської), митці працюють у напрямку фігуративного мистецтва. Синтез цих шкіл народжує неповторний колорит, насиченість образів та глибину змісту в живописних полотнах художників.

Михайло Кириленко є одним із засновників першої художньої школи на Буковині в Хотині. Достойними послідовниками стали його учні – Валентина Козяр та син Іван Кириленко. Вони гідно представляють наш край в українському сучасному мистецтві. Художники є учасниками Всеукраїнських та міжнародних арт-фестивалів, аукціонів, симпозіумів та виставок. Їхні твори є в приватних колекціях, музеях України та за кордоном.

Виставка триватиме до 17 квітня. Вхід вільний.

Фото із офіційного сайту творчої групи «Арт-Хотин»


Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет