Загиблому Герою Леоніду Дергачу посмертно присвоєно звання "Почесний громадянин Хотинського району" та чергове військове звання
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 7-04-2017, 10:58
Переглядів: 341

Хотинська районна рада сьогодні посмертно присвоїла звання "Почесний громадянин Хотинського району" уродженцю с. Зарожани командиру роти механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади Леоніду Дергачу. Відзнаку батькові загиблого бійця Валентину Леонідовичу вручили голова районної ради Олександр Плаксивий та голова райдержадміністрації Петро Допіряк та подякували батькам, що вони виростили такого сина – справжнього патріота, мужнього і сміливого бійця.

Крім того, за проявлений героїзм та мужність при виконанні бойових завдань у зоні АТО, згідно з указом міністра оборони України, відповідно до указу Президента, Леоніду Дергачу посмертно присвоєно чергове військове звання – старший лейтенант. Військовий комісар Хотинського РВК Ігор Шевчук оприлюднив цей указ.

Викладач Чернівецького національного університету  Леонід Дергач (позивний "Академік"), який відмовився від успішної кар'єри і мирного життя та добровільно пішов захищати Україну, став прикладом для своїх молодих бійців, безперечно заслуговує на присвоєння й іншого звання – "Героя України". У цьому переконані земляки, громада Хотинщини. Тож депутати Хотинської районної ради ухвалили звернення до Глави держави, щоб загиблому мужньому краянину таке звання було присвоєно.

* * *

Нагадаємо,  Леонід Дергач (позивний "Академік") із березня 2015-го по червень 2016 року та з жовтня 2016-го по лютий 2017 року виконував бойові завдання в зоні АТО.

1 лютого наш земляк героїчно загинув під час виконання бойового завдання від поранень, не сумісних з життям, внаслідок артилерійського обстрілу із систем залпового вогню «Град» зі сторони незаконних збройних формувань «ДНР» на ротному опорному пункті механізованого батальйону в районі «Промзона» м. Авдіївка Донецької області.


Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет