Напівмарафон об’єднав дві фортеці
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 28-04-2017, 13:40
Переглядів: 239

    Спортсмени здолали понад 25 кілометрів попри дощ і пронизливий вітер

Дистанцію у 25 кілометрів та 700 метрів пробіжить далеко не кожен, а лише витривалий та тренований. Але марафонці з різних куточків України сьогодні здолали цю відстань між Кам’янець-Подільською та Хотинською фортецями, об’єднавши ці дві величні та прекрасні замки, відомі на весь світ.


Напівмарафон “TwoForts” стартував у Кам’янці-Подільському (фото Вечірнього Кам’янця із www.vk-kp.info).


Фінішували спортсмени у тисячолітньому Хотині.

Погода немов випробовувала спортсменів на міцність. Як у казці про дванадцять місяців, яскраве квітневе сонце різко змінювалося дощем, мокрим снігом, колючий вітер пронизував до кісток. Тим не менш, бігуни в легких майках та шортах, не зважаючи на погодні примхи, один за одним фінішували у тисячолітньому Хотині. Їх щирими оплесками зустрічали хотинчани. Цікаво, що саме під час фінішу нарешті розпогодилося і виглянуло сонечко.


– Заявку на участь у напівмарафоні подав 41 спортсмен віком від 18-ти до 63-х років, – розповів кореспонденту «Хотинських вістей» головний суддя змагань Олександр Ротар. – Серед них не тільки юнаки та чоловіки, а й дівчата та жінки.

«Географія» змагань досить широка: Хмельницький, Чернівці, Вінниця, Прилуки, також були з Київщини і, звичайно, з Кам’янця-Подільського та Хотина.  

Переміг у цьому тривалому забігу 21-річний кам’янчанин Віталій Капітанець з результатом   1 год. 29 хв 52 сек.Другим фінішував Дмитро Козачок з Хмельницького, його одразу привітали й обійняли найрідніші, зокрема синочок.

Бронзовим призером став Денис Слободянюк з Вінниці. На запитання «Чи важко далася дистанція», він відповів, посміхаючись : «Дистанція цікава, хоч і складна, було чимало підйомів та спусків. Але очі бояться, а ноги біжать».

Серед представниць прекрасної половини людства у цьому забігу перемогу святкувала Наталія Семенович з Київщини з результатом 1 год. 45 хв 20 сек.


До речі, частину дистанції до нашої фортеці пробігли і юні легкоатлети Хотинської ДЮСШ, вихованці Івана Павлюка, які теж мріють про такі перемоги в майбутньому. Із захопленням хлопці розповідали, що навіть наприкінці забігу їм нелегко було тримати темп з досвідченими учасниками: хоч ті вже були втомлені тривалим бігом, однак викладалися на повну.

– Дистанція справді досить складна, особливо наприкінці – під Хотином треба здолати крутий підйом, але обійшлося без ексцесів, спортсмени продемонстрували високий клас, – прокоментував наш земляк, заслужений тренер України, викладач Кам’янець-Подільського національного університету ім. Огієнка, колишній тренер Хотинської ДЮСШ Василь Ліщук. – Призери (5 чоловіків та 5 жінок) будуть нагороджені медалями, грамотами та грошовими винагородами: за 1 місце – 5 тисяч гривень, 2-ге – 3 тисячі, 3-тє – 2 тисячі, 4-те та 5-те – по 1 тисячі гривень.

Наприкінці змагань учасників та присутніх привітали міські голови Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич та Хотина – Микола Головльов. Вони були одностайні в тому, що майбутнє цих двох міст-партнерів – у розвитку як туризму, так і спорту, а для цього варто обєднати зусилля.


Мери обмінялися пам’ятними подарунками та обіцянками подальшої співпраці для розвитку туризму та спорту.

Довідково:

Загалом призовий фонд забігу становив 24 тисячі гривень. Ініціатором проекту виступила Кам’янець-Подільська міська рада, долучилася і Хотинська міська рада.

Легкоатлетичний напівмарафон «TwoFort» («Дві Фортеці») проводиться з метою:

  • популяризації та пропаганди здорового способу життя;
  • інтеграції у європейський біговий марафонський рух;
  • популяризації історико-архітектурних пам’яток міста Кам’янця-Подільського та Хотина;
  • залучення в Кам’янець-Подільський та Хотин великої кількості туристів у якості бігунів, учасників та туристів;
  • інформування та мотивування учасників легкоатлетичного напівмарафону для досягнення ними особистих і спортивних цілей, стимулювання росту спортивних досягнень у широких масах населення.

Більше фото дивіться на сторінці "Хотинських вістей" у Фейсбук.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/napivmarafon-ob-jednav-dvi-fortetsi/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет