Колінківці передумали об‘єднуватися з Топорівцями
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 28-04-2017, 13:50
Переглядів: 532

Торік «Хотинські вісті» розповідали, що територіальна громада Колінківців запропонувала об‘єднатися сусіднім Топорівцям Новоселицького району із центром у їхньому селі. Тоді ще не було законодавчого механізму для утворення громад населеними пунктами з різних районів. Але тепер парламент ухвалив відповідний закон. Тож чи можливе об‘єднання Колінківців і Топорівців?

Колінківецький сільський голова Д. І. Мельник розповідає, що топорівчани погодилися на таке укрупнення за умови, щоб центром об‘єднаної громади були Топорівці. Але це не влаштовувало колінківчан, бо у їхньому населеному пункті краще розвинена інфраструктура, необхідна для функціонування такої адміністративно-територіальної одиниці.
– Отож Колінківці подали пропозиції щодо об‘єднання з Грозинцями та Бочківцями, – зазначає Д. І. Мельник. – І щоб центром стало наше село. Ближчим часом це питання розглянуть на сесіях сільрад та зборах уповноважених громадян у Бочківцях та Грозинцях. Сподіваємося на позитивне його вирішення. Адже об‘єднання громад нині відкриває нові перспективи для розвитку кожного із населених пунктів, отримання додаткових державних інвестицій у модернізацію соціальної інфраструктури. А це дуже важливі чинники, шанс скористатися якими не можна упустити, – підсумував Д. І. Мельник.
Сергій Михайленко.

Поділитися


Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/kolinkivtsi-peredumali-ob-jednuvatisya-z-toporivtsyami/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет