Найстрашніша боротьба – з незримим ворогом
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 28-04-2017, 13:54
Переглядів: 226

  У теплий весняний день 26 квітня біля пам‘ятного знака ліквідаторам-чорнобильцям Хотинщини зібралися хотинчани – учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, представники влади, колективів установ і оганізацій міста, щоб ушанувати подвиг приборкувачів «мирного» атома.

Під слова ведучих Любові Жалоби та Світлани Шалаєвої, які зачитували уривки листів чорнобильців-ліквідаторів, їхніх дружин і описували події того часу, усі подумки наче перенеслися у Прип‘ять, де у ніч на 26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ століття.
Тридцять один рік тому «мирний» атом вирвався на свободу, сіючи довкола себе смерть. Серед тих, хто закрив собою світ від атомної небезпеки, було і чимало наших земляків. Найстрашніше – боролися з незримим ворогом.
Присутні ушанували краян, котрі, ризикуючи життям і здоров’ям, урятували світ від радіаційного лиха та склали данину пам‘яті померлим ліквідаторам Хотинщини.
Зі словами вдячності до чорнобильців звернулися голова районної ради Олександр Плаксивий, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Марцинкевич, перший заступник міського голови Володимир Сторчак та голова районного об‘єднання громадян «Чорнобилець» Ігор Майстрюк. Промовці низько вклонилися тим людям, котрі боронили народ від наслідків наймасштабнішої ядерної біди, і нині прийшли вшанувати пам‘ять полеглих побратимів. Вони зазначили, що завдяки самопожертві та мужності, виснажливій праці усіх, хто був задіяний у ліквідації наслідків аварії, урятовано мільйони людей не тільки в Україні, а й у Європі.
Після цього благочинний Хотинського району Анатолій Мандрюк відслужив поминальну панахиду. Представники трудових колективів поклали квіти та вінки до підніжжя меморіального хреста.

Олександр Загородній.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/najstrashnisha-borotba-z-nezrimim-vorogom/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет