Хотинським рятувальникам подарували новий пожежний автомобіль
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 5-05-2017, 14:28
Переглядів: 333

  У світі щороку 4 травня відзначають Між­­народний день пожежних на честь рятувальників, які загинули у масштабній лісовій пожежі в Австралії. У цей день вшановують пам’ять вогнеборців, які загинули на службі, і демонструють удячність і повагу тим, хто щодня ризикує власним життям заради порятунку інших.

Напередодні свята Хотинська ДПРЧ-7 отримала у подарунок новий спецавтомобіль МАЗ, який віднині буде задіяний для охорони краян від вогняної стихії. Таких машин на область прибуло три, закуплені вони за кошти держбюджету.
Першим водієм спецавтомобіля став народний депутат Максим Бурбак. Саме він передав ключі очільнику районної пожежно-рятувальної частини. Як і годиться у свято, були й інші сюрпризи. Зокрема, начальник УДСНС у Чернівецькій області Сергій Михайлюк оголосив про призначення Михайла Заінчковського начальником Хотинського райвідділу ДСНС. Керівники районної влади вручили рятувальникам також спецобладнання, необхідне у їхній роботі: два генератори, спецнасоси, бензопилу та відбійний молоток.
У свою чергу, начальник ДПРЧ-7 м. Хотин передав пожежний автомобіль ЗІЛ-130 Перебиковецькій сільській раді. Очільник цього села Вік­тор Дронь запевнив, що завдяки такому транспорту вогнеборці місцевої пожежної команди, яка уже на 90 відсотків створена, зможуть ефективніше боротися з вогнем. Адже Перебиківці – найвіддаленіший населений пункт на Хотинщині, і щоб до нього могли дістатися пожежники з найближчих Клішківців, треба витратити багато дорогоцінного часу.
Після офіційної частини усі охочі долучилися до огляду пожежної машини, обладнаної за всіма вимогами і стандартами. Вразила присутніх демонстрація можливостей водометної башти спецавтомобіля та гучна сирена.
Завершився захід спільним фотографуванням біля пожежної машини.
Олександр ЗАГОРОДНІЙ.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/khotinskim-ryatuvalnikam-podaruvali-novij-pozhezhnij-avtomobil/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет