Рятувальники навчали працівників міської ради, управління соціального захисту населення у Хотинському районі та бюро технічної інвентаризації діям у н
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 30-05-2017, 12:39
Переглядів: 211

      24 травня проходили тренування на випадок дій при різних надзвичайних ситуаціях у приміщенні Хотинської міської ради. За задумом навчань, працівники установи виявили у будівлі підозрілий предмет з часовим механізмом, про що відразу повідомили відповідні служби. За викликом прибули рятувальники. Щоб запобігти небезпечним наслідкам, у приміщенні провели евакуацію людей, котрі на той момент перебували у міськраді. У подальшому за задумом тренувань підозрілий предмет «вибухнув», що призвело до пожежі, яку ліквідували пожежно-рятувальні підрозділи. Окрім цього, у ході тренувань для працівників міської ради, управління соціального захисту населення та бюро технічної інвентаризації  було організовано практичне заняття, під час якого співробітники спробували самостійно загасити вогонь за допомогою вогнегасника.
Також з метою підготовки персоналу до першочергових дій у разі виникнення пожеж та вміння правильного користування вогнегасниками, кожен з присутніх спробував загасити умовну пожежу.
Слухачі зазначили, що проведення таких занять є надзвичайно важливим у роботі з профілактики попередження пожеж та дій у надзвичайних ситуаціях, адже знання, вміння правильно оцінити ситуацію та знайти найоптимальніші шляхи виходу з неї, надають упевненості та дозволяють діяти рішуче, аби зберегти життя та здоров’я оточуючих.
Важливо знати, що пожежу на початковому етапі можна загасити первинними засобами, тому знання і практичний досвід набутий на даному занятті дасть змогу рішуче діяти в надзвичайній ситуації.

Юрій Слугін, провідний фахівець Хотинського РВ  УДСНС у Чернівецькій області

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/ryatuvalniki-navchali-pratsivnikiv-miskoji-radi-upravlinnya-sotsialnogo-zakhistu-naselennya-u-khotinskomu-rajoni-ta-byuro-tekhnichnoji-inventarizatsiji-diyam-u-nadzvichajnikh-situatsiyakh/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет