День Європи в Хотині
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 1-06-2017, 11:08
Переглядів: 197

Традиційно у травні хотинчани відзначають День Європи. Гарний настрій, чудова весняна погода, цікаві зустрічі, спілкування, творча доброзичлива атмосфера роблять цю подію незабутньою.
«Європа, Україна, Хотинщина»
У центральній районній біб­ліотеці відбулося традиційне засідання круглого столу «Європа, Україна, Хотинщина», за яким зібралися активна молодь краю та представники влади, громадських формувань та підприємств району.
Обговорювали впровад­ження безвізового режиму, зазначили, що це дуже важливо для молоді, яка нині має нагоду розширювати свої горизонти та розбудовувати Украї­ну як європейську державу. Від бібліотекарів учасники отримали додаткову інформацію про Центр європейської інформації, який уже рік працює при бібліотеці, надає консультації не лише студентам та школярам, а всім охочим. Цього разу вони отримали докладну інформацію про освітні програми, гранти та стипендії Євросоюзу для українських студентів.
Перед молоддю виступили перший заступник міського голови В. Сторчак, голова районної громадської організації «Центр євроінтеграції» О. Мельницька, учений-секретар ДІАЗ «Хотинська фортеця» Т. Нємічева, співробітник ДП «Хотинський лісгосп» В. Майданський, бібліотекарі Ж. Грудецька та М. Мазур.
Мандрували Євросоюзом
У подорож Європою запросили семикласників Хотинської гімназії співробітники районної бібліотеки для дітей. Вони провели інтерактивний урок, під час якого школярі змагалися у вікторині, відповідали на різноманітні запитання. Неабиякий інтерес викликала розповідь Д. Балагур, яка цьогоріч визнана кращою читачкою області, про Софію Потоцьку. Дівчина презентувала роман П. Нанієва «Тричі продана», у якому, зокрема, йдеться про перебування героїні в Хотині та Жванці. Мало хто з хотинчан знає, що життєва доля Софії Потоцької тісно пов’язана й з нашим краєм, і що її сестра Гелена була дружиною хотинського паші…
Отож гімназисти дізналися чимало цікавого, чим зможуть подивувати і однолітків, і дорослих.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/den-jevropi-v-misti/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет