Допомога бійцям у гарячі точки на сході
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 7-02-2017, 14:20
Переглядів: 319
Наприкінці січня Хотинський міський голова Микола Головльов разом із волонтерами Віталієм Струком та Василем Назарко побували у зоні АТО, куди доставили гуманітарний вантаж – загалом більше 2,5 тонни. Це теплі речі (рукавиці, шапки, термобілизна), продукти (домашня консервація, тушонки, паштети, яблука), засоби гігієни, сигарети. Привезли і малюнки дітей з тисячолітнього Хотина. Із-поміж харчів найбільший попит мали консервована квасоля з м’ясом та яблука.
Під час перебування у зоні АТО відвідали наших бійців у Пісках, Золотому, Кримському та Авдіївці. На жаль, не вдалося зустрітися із багатьма бійцями 72-ї бригади в Авдіївці, адже вони, відбивши атаку російських найманців, перейшли у наступ.
– Ця поїздка відбулася завдяки підтримці райдерж­адміністрації, райлікарні, райелектромережі, багатьох небайдужих підприємців, колективів Хотинської гімназії та Зарожанського НВК, депутатів міської ради Анатолія Попова і Сергія Масного, – зазначає Микола Головльов. – Наступна поїздка запланована на початок березня, до неї ми вже почали готуватися, Бажаючих долучитися до благородної справи надання допомоги захисникам незалежності держави просимо приносити квасолю, інші харчі, кошти для придбання теплих речей (рукавиць, термобілизни, шапок) у магазин «АВС» Олексія Сторожинецького у Хотині.
Ми перебували на сході тоді, коли вже не першу добу тривали бої за температури повітря нижче мінус 20 градусів. Дехто з військовослужбовців обморозився. Їх лікують у закладах охорони здоров‘я Дніпра, для них необхідне м‘яке взуття (тапочки).
Дякуємо усім, хто сприяє нашій спільній перемозі! Слава Україні! – завершує розповідь Микола Головльов.
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет