Змагалися депутати
Добавив: hotvisti
Коментарів: 2
Добавлено: 1-06-2017, 11:13
Переглядів: 251

  Минулої суботи у Чернівцях відбулася обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад 2017 року.

Збірна Хотинщини вперше взяла участь у цих змаганнях. Їхніми суперниками стали команди Вижницького, Кіцманського та Новоселицького районів, а також Чернівецьких міської та обласної рад. Наші спортсмени-депутати змагалися у п‘яти видах: волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, шахах та шашках. Найвдаліше виступили депутат Шилівської сільської ради Петро Маслій (3 місце у змаганнях з шахів) та депутат Круглицької сільської ради Петро Ватаманюк (2 місце у змаганнях з шашок). Завдяки вдалому виступу останнього у загальнокомандному заліку змагань з шашок команда Хотинського району посіла третє місце.
Загалом хотинчани фінішували на четвертому місці. Перемогу здобула команда Вижницького району, яка представлятиме область на Всеукраїнській спартакіаді, що відбудеться наприкінці червня в м. Чорноморськ.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/zmagalisya-deputati/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
О том как можно бесплатно активировать винду ----- http://aktivator-windows-10.ru/ ----- Лиха работа ----- http://epicentrik.com.ua/livestreet/blog/18458.html --- http://lillyandwolf.com/store/index.php?option=com_k2&view=itemlist&tas
k=user&id=274957
Подобається 0
Коментар #2 комментарів публікацій
Доступное по ссылке ----- https://mirfin.pro/kabinet_rusfinance_banka/ ----- Как круто быть таким как тут написано ----- взять займы онлайн ----- нне важно чтобы ты посмотрел этот сайты ----- https://tnt-premieron.ru/ ----- Как пользоватсья сайтом не ясно ----- нтв плюс личный кабинет вход ----- Хороший тут чатик ----- http://vtb-lichniy-kabinet.ru/
Подобається 0

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет