Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 1-06-2017, 11:15
Переглядів: 43

20–21 травня на олімпійській базі у Кончі-Заспі (м. Київ) відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед ветеранів спорту – перші такі змагання у цьому році.

У складі команди Буковини честь області захищали і представники Хотинщини – Сергій Мельницький (вікова категорія після 70 р.), Анатолій Власов (60–65 р.) і Петро Кульчицький (65–70 р.).
Незважаючи на примхи погоди, учасники з різних куточків України, яких було близько півсотні, демонстрували жагу до перемоги.
За підсумками змагань команда Чернівеччини посіла почесне 4 загальнокомандне місце. Вклад у цей результат зробили наші земляки (кожен у своїй віковій категорії). Зокрема, А. Власов став другим у метанні диска і ваги, та виборов третє місце в метанні молота. С. Мельницький не залишив шансів суперникам у метанні ваги – І місце, а також поповнив командну скарбничку досягнень срібною медаллю у метанні молота. П. Кульчицький зі Ставчан посів третю сходинку п‘єдесталу пошани у штовханні ядра та четверте місце – у метанні ваги.
Досвідчені легкоатлети не збираються «зав‘язувати» зі спортом – нині вони готуються до нових змагань. Найближчим часом має відбутися відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики серед ветеранів, у липні – Всеукраїнські ігри ветеранів (м. Київ), далі – осінній кубок в Одеській області.