Ветерани спорту не поступаються молоді
Добавив: hotvisti
Коментарів: 1
Добавлено: 1-06-2017, 11:15
Переглядів: 250

20–21 травня на олімпійській базі у Кончі-Заспі (м. Київ) відбувся чемпіонат України з легкоатлетичних метань серед ветеранів спорту – перші такі змагання у цьому році.

У складі команди Буковини честь області захищали і представники Хотинщини – Сергій Мельницький (вікова категорія після 70 р.), Анатолій Власов (60–65 р.) і Петро Кульчицький (65–70 р.).
Незважаючи на примхи погоди, учасники з різних куточків України, яких було близько півсотні, демонстрували жагу до перемоги.
За підсумками змагань команда Чернівеччини посіла почесне 4 загальнокомандне місце. Вклад у цей результат зробили наші земляки (кожен у своїй віковій категорії). Зокрема, А. Власов став другим у метанні диска і ваги, та виборов третє місце в метанні молота. С. Мельницький не залишив шансів суперникам у метанні ваги – І місце, а також поповнив командну скарбничку досягнень срібною медаллю у метанні молота. П. Кульчицький зі Ставчан посів третю сходинку п‘єдесталу пошани у штовханні ядра та четверте місце – у метанні ваги.
Досвідчені легкоатлети не збираються «зав‘язувати» зі спортом – нині вони готуються до нових змагань. Найближчим часом має відбутися відкритий чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики серед ветеранів, у липні – Всеукраїнські ігри ветеранів (м. Київ), далі – осінній кубок в Одеській області.
Олександр ЗАГОРОДНІЙ.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/veterani-sportu-ne-postupayutsya-molodi/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
Доступное по ссылке ----- финансовый мир ----- Веселый коммент ----- https://kreditorkin.ru/zajmy-online/ ----- нне важно чтобы ты посмотрел этот сайты ----- тнт премьер ----- Мы можем все сделать быстро и качественно ----- https://ntv-plus-tv.ru/ ----- Мы можем поговорить нормалььно с тобой а.... ----- вход в личный кабинет
Подобається 0

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет