Свято до Міжнародного Дня захисту дітей у Зарожанах
Добавив: hotvisti
Коментарів: 1
Добавлено: 1-06-2017, 11:59
Переглядів: 315

  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. У Зарожанській сільській бібліотеці-філії відбулося літературно-мистецьке свято «Квітуй во славу України, талантів молода перлина», у якому брали участь талановиті дітки. Переможці літературного конкурсу «Первоцвіт» отримали грамоти. Подарунками відзначено юних зарожанців за участь у тематичних олімпіадах, танцювальному колективі та за сольне виконання пісень.

Найактивнішими  були Ганна Попович, Богдана Главацька, Софія Боднар, Павло Шерепера, Вікторія Винятинська, Настя Клевець, Альбіна Верховська, Микола Губчак, Настя Побережник.  Проводився фотоконкурс «Посмішка, заради якої варто жити!».  Усім учасникам конкурсу вручено фоторамки разом з їхніми знімками.
Далі свято перемістилося з читальної зали бібліотеки на подвір`я, де проводився конкурс на кращий патріотичний малюнок на асфальті.
Завершальним етапом святкування став флешмоб, на якому здійнялися в небо жовті та блакитні кульки як символ незалежної України. Відпускаючи їх у небо діти вигукували: «Ми хочемо миру!». До організації свята долучилися приватний підприємець Наталія Паур, – завдяки якій дітки досхочу ласувалися солодощами.
Лідія Тирон,
голова краєзнавчого клубу «Краянин»
при Зарожанській сільській бібліотеці.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/svyato-do-mizhnarodnogo-dnya-zakhistu-ditej-u-zarozhanakh/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:
Коментар #1 комментарів публікацій
прокат авто в греции ----- Какой красивый пейзаж -----
Подобається 0

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет