Бійців на сході підтримують школярі
Добавив: hotvisti
Коментарів: 0
Добавлено: 28-04-2017, 13:49
Переглядів: 207

  У нинішній тривожний час, коли на сході України триває війна, незважаючи на ще юний вік, ми, школярі, не залишаємося осторонь цієї всенародної проблеми. Звичайно, захищати країну зі зброєю в руках нам ще рано, проте ми можемо допомогти нашим бійцям, зібравши для них речі першої необхідності, харчі, медикаменти та інше.

Учні Шиловецької ЗОШ I–III ступенів часто зустрічаються з волонтерами, які їздять у зону АТО. От і нещодавно в Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області разом з іншими буковинськими школярами мали нагоду передати волонтерами для воїнів кевларові майки, закуплені на кошти, зібрані в рамках акції «Збережемо життя захисників!».
Познайомилися з Ігорем Гостюком, який здійснив понад 80 поїздок на схід, та перевізником Андрієм, який допоміг знайти та доставити такі майки з Німеччини. Також саперам із зони АТО передали металодетектор.
Крім цього, школярі зібрали традиційні для пасхального кошика набори продуктів, які найбільш необхідні бійцям. Разом із великодніми гостинцями діти передали захисникам щирі вітання зі святами та побажання якнайшвидше повернутися додому з перемогою.
Даріна Єленюк,
учениця 10 класу Шиловецької ЗОШ І–ІІІ ст., голова учнівського самоврядування.

Детальніше тут: http://www.hotvisti.com.ua/products/bijtsiv-na-skhodi-pidtrimuyut-shkolyari/
Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет