Пенсіонерка з Грозинців Хотинського району загинула у вогні
Добавив: admin
Коментарів: 0
Добавлено: 7-02-2017, 12:25
Переглядів: 255

6 лютого на пожежі в Грозинцях загинула жінка 1942 року народження. Причиною трагічного випадку вкотре стало пічне опалення. Повідомлення про пожежу надійшло від сусідів вночі, коли полум’я охопило будинок.

На місце події було направлено пожежно-рятувальний підрозділ з Хотина та місцеву пожежну команду з Колінківців. Рятувальники ліквідували пожежу та виявили тіло власниці будинку без ознак життя. Попередньо встановлено, що загибла залишила без нагляду розтоплену піч.

Від початку року на території Хотинського району сталося вже 7 пожеж, на яких загинуло 3 людей. За аналогічний період минулого року сталося 4 пожежі, загинула 1 людина.

Зважаючи на зростання кількості пожеж, рятувальники вкотре нагадують про основні правила пожежної безпеки взимку.

Запам’ятайте, що використовуючи електричні електрообігрівачі, спочатку перевірте справність електропроводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів. Категорично забороняється користуватися саморобними електрообігрівачами, найбільшу кількість пожеж спричинюють саме вони. Відстань від електричних опалювальних приладів до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м. Намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності. В іншому випадку зростає ризик коротких замкнень, які можуть закінчитися непередбачуваними наслідками, у кращому випадку погорілим майном, а у гіршому – травмуванням чи навіть загибеллю людей. Не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщень увімкненні в електромережу нагрівальні прилади, телевізори та інші електроприлади.

Опалюючи приміщення піччю через газовий прилад або дровах, перевірте, чи не з’явилися в ній тріщини або щілини. Це можна зробити, спаливши в печі трохи паперу та згодом оглянувши її ззовні, – у місцях тріщин буде добре видно сліди закопчення. Виявлені тріщини необхідно замастити глиною чи розчином. Особливу обережність слід виявляти власникам будинків із дерев’яним перекриттям. Не зберігайте на горищах легкозаймисті речовини. Забороняється розпалювати опалювальні печі легкозаймистими та горючими рідинами, залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду та доручати розпалювати печі та нагляд за ними дітям. Зверніть увагу, що меблі, шафи та інше обладнання біля печей, має знаходитись на відстані не менше як 0,7 м, а від топкових отворів – не менше 1,25 м. Категорично забороняється закривати піддувало опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар – це може призвести до отруєння чадним газом.

Якщо ж пожежі уникнути не вдалося, негайно повідомте про це оперативно-рятувальну службу Хотинщини за телефоном 101, при цьому вкажіть точну адресу об’єкта, місце виникнення пожежі, наявність людей, а також повідомте своє прізвище та номер телефону, з якого надійшло повідомлення.

Михайло Заінчковський, т.в.о. начальника Хотинського районного відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області.


Web: http://www.hotvisti.com.ua/
Інформація
Відвідувачі, Ви так само можете залишити коментарі до даної публікації
Схожі новини:

Контакти

Хотинська районна газета"Хотинські вісті"

Тел. (03731) 2-17-63, 2-17-65.

Адреса: 60000, вул.Незалежності, 44, м.Хотин, Чернівецька обл.

Web: http://www.hotvisti.com.ua/

E-mail: hotvisti@meta.ua, hotvisti@gmail.com

Передплатний індекс:
63667

Особистий кабінет